Якщо статус позначити прийшла пора, замовте «Держномері» іменні автономери11:4819 сентября 2014

Замовити в компанії ВАТ «Держномери» нові номерні знаки автомобілів прагнуть багато автовласників України. Тому що захід це обіцяє великі вигоди. Деякі власники автомобілів хочуть виділити своє автотранспортний засіб із загальної маси або підкреслити свій особливий статус. В цьому випадку вони замовляють номера іменні. Фахівці «Держномери» виконують виготовлення іменних автономерів на сертифікованому, що відповідає сучасним стандартам обладнанні, з дотриманням при цьому найсуворіших, що стосуються якості, вимог. Номерні знаки іменні, як і пластини класичного зразка, оснащені повноцінним комплексом захисту: на них присутні голограма та штамп виготовлювача, а також світловідбивна плівка. Для виготовлення іменних знаків застосовується алюміній, тому служать вони довго і якісно.
Особливості іменних знаків

Нанести на іменні автономера дозволяється будь-яку яка не суперечить спеціальним правилам буквено-цифрову комбінацію, при цьому дозволяється використовувати букви латинського та українського, а також російського алфавіту. Автомобільні номери іменні закріплюються за своїм власником назавжди. Тим не менш, при виникненні відповідної ситуації ці номерні знаки дозволяється перезакріпити за іншим автомобілем або автовласником.

Отримання дозвільного листи від Держдепартаменту ДАІ входить до компетенції фахівців «Держномері». Тому що дозволяє використання виготовленого іменного номера документ вручається замовнику (заміну техпаспорта він повинен здійснити самостійно) разом з номерним знаком. При виїзді за межі України номерні знаки іменні вважаються недійсними. В межах кожного українського регіону іменні номерні пластини відрізняються унікальністю. Оскільки на них наноситься код цього регіону.

Замовлення і доставка

Для того, щоб замовити іменний номерний знак, слід заповнити заявку на інтуїтивно зрозумілому, що належить ВАТ «Держномери» сайті. В заявці вказується бажана комбінація символів, а питання доставки та оплати обговорюються в телефонній розмові з менеджером компанії. Відзначимо, що доставка здійснюється різноманітними способами, тому вибрати найбільш зручний для себе ви маєте можливість завжди.

Перейти на сайт компанії ВАТ «Держномери», дізнатись ціни та оформити замовлення іменних автономерів, можна скориставшись  посиланням http://госномера.укр/Подбор шин
Сезон:
Ширина:
Профиль:
Радиус:
Подбор дисков
Подбор по марке авто
Марка автомобиля:

Модель:

Год выпуска:

Модификация:

Шины
Диски
AmericaAmtelAvonBarumBFGoodrichBridgestoneContinentalCooperCordiantDebicaDunlopDurunFalkenFirestoneFuldaGislavedGoodyearHankookKellyKleberKormoranKumhoLassaMarangoniMastercraftMatadorMaxxisMichelinNankangNexen (Roadstone)NittoNokianNordManPirelliRemingtonRockstoneSavaSportivaSumitomoTigarToyoUniroyalVredesteinYokohamaZeetexРосава
Показать все бренды
           
098 6917423